فرماندار شهرستان کلات
علی صلاحی
فرماندار شهرستان کلات

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

بخشی از سخنان فرماندار شهرستان در مراسم گرامیداشت روز معلم

شوراهای شهر و روستا و روز کار و کارگر

▫️آقای صلاحی فرماندار شهرستان در مراسم گرامیداشت روز شوراهای اسلامی شهر و روستا ، روزکارگر و مقام معلم ضمن تقدیر و تشکر از کلیه افراد و عزیزانی که در عرصه آبادانی و پیشرفت شهرستان کلات زحمت کشیدند افزود شهر کلات یک شهر بلند آوازه و دارای پیشینه تاریخی است و همچنین دارای سرمایه عظیم گردشگریست ، انتظار داریم که نخبگان و جوانان دلسوز و تحصیل کرده شهرستان در مسایل و امورات شهرستان مشارکت داشته و موجبات رشد و آبادانی هر چه بیشتر شهرستان انشالله فراهم گردد. 
🔹آقای صلاحی در ادامه به مناسبت روز کار و کارگر گفت کارگران مجاهدان راه تولید هستند و هر شخصی که برای کسب روزی حلال خانواده خود تلاش میکند قابل احترام است. 
همچنین فرماندار شهرستان در گرامیداشت هفته معلم خاطر نشان کردند ، احترام به معلم احترام به علم و  شایستگی ها و شغل معلمی شغل انبیاست و معلم هم مانند انبیا باید الگوی شایستگی و انسانیت یک فرد پیشرفته و الهی باشد. 

در پایان این نسشت صلاحی پیرامون مسائل روز اقتصادی کشور صحبت کرده و از خدمات کلیه دست اندرکاران ، معلمان نمونه و کارگران عرصه کار و تلاش  تشکر و تجلیل به عمل آمد.روابط عمومی فرمانداری شهرستان کلات 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کلات
۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان