مهدی ناصری
فرماندارشهرستان کلات

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۳/۰۱

تاکید رئیس شورای قضایی استان بر نقش مؤثر جایگاه روابط عمومی در فرایند خدمت رسانی به مردم

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در دیدار سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی و اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی بر اهمیت و نقش مؤثر جایگاه روابط عمومی در فرایند خدمت رسانی به مردم تأکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،  در جلسه دیدار سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و اعضاء هیأت رئیسه شورای مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و همچنین مرکز رسانه و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه در مجتمع قضایی ولایت مشهد، غلامعلی صادقی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر و اطلاع رسانی به ویژه شهید گرانقدر محمود صارمی و تبریک روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی، گفت: امروزه با توجه به پیچیدگی مناسبات اجتماعی و انسانی و توسعه فزاینده وسایل ارتباط جمعی، جایگاه روابط عمومی‌ها در فرایند ارائه خدمت به شهروندان محترم ارزشی صد چندان پیدا کرده است.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی به منویات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» و مسئولان نظام درباره لزوم اطلاع رسانی خدمات ارائه شده از سوی قوای سه گانه به مردم اشاره کرد و گفت: این نگاه، وظیفه مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌ها را سنگین تر از قبل کرده است.
رئیس شورای قضایی خراسان رضوی رسالت روابط عمومی‌ها را رسالت خطیر برقراری ارتباط چند وجهی و مستمر میان یک سازمان و سطوح مختلف جامعه دانست و افزود: امروزه روابط عمومی‌ها به مثابه یک رسانه مؤثر، مستقل و یک مرکز هوشمند برای مدیریت مثبت افکار و احساسات با هدف ارائه خدمت هرچه مطلوب‌تر و امیدآفرین به شهروندان ارزیابی می شوند.
غلامعلی صادقی تشکیل شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی‌های استان را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: این شورا می تواند به عنوان بازوی قدرتمندی در کنار مدیریت اجرایی، قضایی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی منشأ خدمات قابل توجهی باشد.
رئیس شورای قضایی خراسان رضوی به توطئه‌های دشمنان علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: دشمنان به درستی دریافته اند که در حوزه جنگ سخت نمی توانند هماورد جوانان پرشور و شهادت طلب ما باشند؛ بنابراین روابط عمومی‌ها می توانند با تعامل مطلوب با رسانه‌ها و نخبگان در جبهه جنگ نرم به مصاف دشمن رفته و با در دست گرفتن ابتکار عمل در فضای مجازی اخبار دقیق و بهنگام در اختیار افکار عمومی قرار دهند.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی بر حمایت مجدد از مدیران شجاع، پرتوان و خدوم تاکید کرد و افزود: استاندار جهادی خراسان رضوی با ارائه برنامه‌های مطلوب و پیگیری اجرای این برنامه‌ها، فضای مناسبی برای خدمت رسانی ایجاد نموده است و مجموعه قضایی استان نیز به ویژه در زمینه تحقق شعار سال و همچنین موفقیت طرح مثلث اقتصادی، حمایت‌های خود را از تولید و صنعت ادامه خواهد داد.
لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار حسن گوهرپور سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی و علی اردکانیان مدیر روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی گزارشی از تعاملات موجود در سطح ادارات و سازمانهای اجرایی و قضایی استان در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی ارایه و آمادگی خود را در جهت اجرای سیاست‌های سازمانی با هدف خدمت رسانی بهتر به مردم عزیز اعلام کردند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۵۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۷۷۰۳۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۳ نفر
آماربازدیدکنندگان