.     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۷

مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی استانداری خراسان رضوی :

نخستین مجوز سه ساله کار برای سرمایه‌گذار خارجی در استان صادر شد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی از صدور نخستین مجوز سه ساله کار برای در استان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، شکوه میرشاهی در این زمینه با بیان اینکه صدور این مجوز در استان بی سابقه است ، گفت : یکی از مشکلات پیش روی سرمایه گذاران خارجی به ویژه افغانستانی عدم تطابق بین مدت زمان تمدید جواز کار و مدت زمان اقامت بود.
به گفته وی ، تا کنون پروانه کار برای سرمایه گذار خارجی حداکثر یک ساله صادر می شد که با توجه به اینکه صدور مجوز اقامت برای سرمایه گذاران سه ساله بود تلاش شد این مشکل در همان ابتدای حضور سرمایه گذاری و دریافت مجوز اقامت حل شود.
وی گفت : با پیگیری های صورت گرفته و همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از این پس سرمایه گذاران طبق مدت زمان اقامت خود می توانند جواز کار دریافت نمایند.
وی اظهار کرد : از دیگر مواردی که با پیگیری های انجام شده در استان حل شده تمدید دفترچه های بیمه تأمین اجتماعی مطابق با سوابق بیمه ای است.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت : با توجه به رسالت این دفتر در شناسایی و رفع مشکلات سرمایه گذاران خارجی از ابتدای سال جلسات متعددی با سرمایه گذاران و دستگاه های اجرایی برگزار شده است.
وی افزود : امید است با همکاری نیروی انتظامی مشکلات پیش روی گذرنامه و گواهی نامه رانندگی به ویژه برای سرمایه گذاران افغانستانی نیز به زودی مرتفع گردد.
میرشاهی در پایان با تاکید بر آمادگی دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذارای استانداری برای پیگیری حل مشکلات حوزه سرمایه گذاری استان از کلیه سرمایه گذاران خواست تا نسبت به انعکاس مشکلات خود به دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری جهت پیگیری اقدام نمایند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان