مهدی ناصری
فرماندارشهرستان کلات

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

فرماندار شهرستان کلات هشدار داد: گردشگرانی را که به هر نحوی از گیت نظارتی ما عبور کنند بر می گردانیم

فرماندار شهرستان کلات در پیامی عنوان نمود، در پی اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا با توجه به اعلام های قبلی، ورود به شهرستان کلات جهت امر گردشگری ممنوع بوده و در صورت عبور، مسافران برگردانده خواهند شد.


بهبودی - در پی اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا، علیرغم درخواستهای فراوان و اعلام های مکرر در مورد سفر نکردن به کلات متاسفانه باز هم شاهد موج عظیمی از حضور مسافران و گردشگران در روز جمعه بودیم.
مهدی ناصری فرماندار شهرستان کلات با ابراز این گلایه مندی گفت به رغم اینکه ما به لحاظ مرزی بودن، محرومیت و کمی امکانات اولین شهرستان در استان بودیم که اعلام محدودیت کردیم و از مردم خوب و عزیزمان تقاضا کردیم به کلات سفر نکنند و با اینکه در همه رسانه ها اعلام شد و بازتاب خبری در استان داشت اما متاسفانه باز هم شاهد بی توجهی و بی مبالاتی برخی از هم استانیهای عزیز هستیم. وی افزود بارها اعلام کردیم پذیرش مسافر نداریم و همه مراکز گردشگری، بومگردی، اقامتی، مسافرتی، تفرجگاهی، ییلاقی و حتی مکان های تاریخی ما تعطیل هستند ولی باز هم مسافران و گردشگران به خصوص در روزهای تعطیل و جمعه مراجعت می کنند و اسباب زحمت و مزاحمت ابتدا برای خودشان وسپس برای عوامل بهداشتی درمانی  ایجاد می کنند. 
ناصری با اشاره به اینکه بارها موکدا اعلام کردیم گفت با جدیت از حضور کسانی که به قصد سفر گردشگری به شهرستان مراجعت می کنند ممانعت به عمل خواهیم آورد و تقاضا داریم و انتظار داریم به این هشدارها توجه لازم را داشته باشند. 
فرماندار کلات تاکید کرد حتی اگر کسانی به هر نحوی از گیت ما عبور کنند و به تفرجگاهها و مناطق ییلاقی کلات بروند، سریعا شناسایی خواهند شد و ضمن بررسی صحت و سلامت عمومی افراد نسبت به خروج آنها از شهرستان اقدام خواهد شد و شاید نسبت به آن دسته که علائم بیماری را طبق اعلام نظر کارشناسان بهداشتی داشته باشند قرنطینه و اعمال محدودیت نماییم. 

ایشان با اظهار گلایه مندی از رفتارها، اصرارها و مقاومتهای ناشایست عده ای از گردشگران که ایجاد زحمت و سخت تر کردن کنترل ورودی شهرستان را می کنند، تصریح کرد در این مورد حتی از موضوعات ساده هم گذر نخواهیم کرد و به مثابه سخت ترین موضوع برای جلوگیری از شیوع و انتشار بیماری اقدام خواهیم کرد. 
ناصری در پایان از همشهریان خواست برای همچنان سفید نگه داشتن وضعیت شهرستان، به عنوان یک ناظر و مسئول ضمن رعایت نکات بهداشتی وپرهیز جدی از سفرهای درون شهری و برون شهری ،  حضور گردشگران و همچنین پذیرش مسافر در مناطق ییلاقی و گردشگری از سوی معدود شهروندانی که رعایت حقوق دیگران را نمی نمایند نیز رصد و اعلام نمایند تا پیگیریهای لازم صورت پذیرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری کلات
تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۷۳۰۷۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۱ نفر
آماربازدیدکنندگان