مهدی ناصری
فرماندارشهرستان کلات

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۰۷

روز پرکار فرماندار شهرستان کلات در دیدار با استاندار محترم و مدیران استانی

طی روز جاری ناصری فرماندار شهرستان کلات جهت پیگیری مشکلات و نیاز های پیش روی شهرستان با استاندار و تعدادی از مدیران استانی دیدار کرد

مهندس ناصری فرماندار شهرستان طی روز جاری به دیدار استاندار خراسان رضوی رفت. در این دیدار فرماندار محترم به بیان گزارش جامعی از وضعیت عمومی شهرستان پرداخت و استاندار محترم نیز دستور ویژه ای بمنظور برخی از اقدامات ناشی از سیل برای شهرستان صادر نمودند.
پس از این دیدار فرماندار شهرستان با مدیر کل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار نیر آخرین وضعیت امور عمرانی روستایی و واحدهای آسیب دیده از سیل بررسی شد.
فرماندار شهرستان از اقدامات جهادی این نهاد انقلابی طی سال جاری در جهت محرومیت زدایی و کمک در ساخت واحدهای ایمن قدردانی کرد.
شایان ذکرست در جریان سیل اخیر تاکنون علاوه بر اقدامات عملیات عمرانی بیش از ۱۳ میلیارد  و ۷۵۰ میلیون تومان تسهیلات مختلف اعم از نوسازی، تعمیراتی، معیشتی بلاعوض،اسکان موقت،تحویل سیمان رایگان و...در شهرستان جذب و توزیع گردیده است.
در آخرین دیدار فرماندار شهرستان باعلایی مدیر عامل آب منطقه ای استان نیز دیدار کردند. در این دیدار موضوعات پایاب سدهای چهچهه و قره تیکان و نیز اجرای دیوارساحلی ژرف و لایروبی رودخانه ها و طرح های گردشگری طبیعت محور بحث و بررسی شد و در تسریع بر اجرای آن تاکید گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری کلات
تعداد بازدیدها : ۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۷۳۰۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۸ نفر
آماربازدیدکنندگان