مهدی ناصری
فرماندارشهرستان کلات

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۲۵

فرماندار کلات: باهرگونه افزایش نرخ خدمات به شدت برخورد خواهد شد


فرماندار:
با هرگونه افزایش قیمت بدون اعلام کارگروه مربوطه قویا برخورد خواهد شد
همزمان با سهمیه بندی و افزایش نرخ بنزین که از امروز اعمال شد، هرگونه افزایش قیمتی چه در نرخ خدمات و چه در نرخ کالا؛ بدون مصوبه و توجه به کارگروه مربوطه مصداق تخلف است .
ناصری فرماندار شهرستان کلات با اعلام این خبر گفت همشهریانی که کارت سوخت نگرفته اند نگران نباشند چرا که تا سهمیه سوختشان تا ۶ ماه در کارتشان ذخیره خواهد شو منتهی جهت دریافت کارت سوخت خود سریعا اقدام نمایند. وی در باب افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی که امروز انجام گردید گفت هیچ کس حق اضافه کردن هیچ نرخی را سرخود ندارد و اگر افزایش قیمت قبل از اعلام مصوبه مشاهده شود قویا برخورد می کنیم. 
وی افزود طی تماسی که با کارگروه حمل و نقل ترافیک شهرستان داشته ایم دستور دادیم فردا جلسه ای ترتیب داده شود و در آن موضوعات را بررسی کنند و تا زمانی که کارگروه مربوطه شکل نگرفته و اعلام قیمت نکرده است؛ هرگونه افزایش نرخ مصداق تخلف است و برخورد خواهد شد. 
فرماندار با اشاره به اینکه تا این لحظه هیچ افزایش نرخی در زمینه حمل و نقل و خدمات از سوی استان اعلام نشده است تاکید کرد با افزایش سرخود قیمتها در حمل و نقل چه در کرایه و چه حمل بار با شخص خاطی قویا برخور  می کنیم.
ایشان در باب افزایش قیمت نان در هفته گذشته نیز گفت افزایش قیمت نان در شهرستان کلات برابر مصوبه ای که از سوی استان اعلام شده بود اعمال شد. وی افزود در ابتدا بنا داشتیم قیمت بومی برای نان در کلات اعلام کنیم لذا پس از بررسی های لازم در شهرستانهای همجوار درگز و سرخس، مشخص شد قیمت اعلام شده همان قیمت تصویب شده در شهر مشهد بود پس در کلات هم هنان قیمت تصویب گردید. 
ناصری تشریح کرد پس از اعمال قیمت جدید نان در نانوایی های شهرستان به اتحادیه مربوطه و اداره صمت شهرستان دستور دادیم بر وزن چانه نان، کیفیت پخت، ساعات و روزهای کاری نانوایی ها نظارت و کنترل دقیق انجام گردد و تاکید کر  این موارد را به دقت کنترل و ارزیابی می کنیم و اگر کوتاهی و کم و کاستی صورت پذیرد بلافاصله حتما برخورد می کنیم. 
ایشان با بیان اینکه درست است افزایش قیمت بعد از چهارسال انجام پذیرفته است تصریح کرد دوستان زحمت کش در اتحادیه صنف نانوایان حتما دقت داشته باشند در بعد کمی و کیفی نظارت وجود دارد و به اداره صنعت و معدن و هیئت نظارت بر آرد و نان هم دستور دادیم به صورت محسوس و نامحسوس کنترل کنند که خدای ناخواسته کم و کاستی نباشد. 
در پایان فرماندار افزود همشهریان عزیز اگر هر کجا تخلفی مشاهده کردند سریعا با فرمانداری تماس بگیرند، شخصا خودم پاسخگو هستم.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کلات
تعداد بازدیدها : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۶۸۹۸۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان