.     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۲۲

شیران خراسانی:سلاح موشکی قدرت ملی ماست

‍ رضا شیران خراسانی:دعوای ما با استکبار دعوای مبانی است/ هزینه ناکارآمدی عده‌ای نباید به حساب نظام نوشته شود
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: دعوای ما با استکبار دعوای مبانی است؛ دنیای استکبار از ما می‌خواهد دست از دینداری برداریم.


 رضا شیران خراسانی در هفتمین یادواره شهدای کلات و در جمع مردم این شهرستان گفت: دعوای ما با استکبار دعوای مبانی است؛ دنیای استکبار از ما می‌خواهد دست از دینداری برداریم.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استکبار دنبال این است که انقلاب را از بین ببرد یا استحاله کند، افزود: شما تصور نکنید که اگر ما دست از انرژی هسته ای یا موشکهایمان برداریم، استکبار هم دست از سر ما برمی‌دارد؛ این ملت به رهبری امام ایستاده اند و نشان داده اند از انقلابشان در همه زمانها دفاع می کنند.
وی به گرانی های اخیر اشاره کرد و گفت: شاید شما از وضعیت اقتصادی فعلی کشور دلگیر باشید که به حق است، اما هیچ وقت نباید هزینه ناکارآمدی عده‌ای به حساب استقلال و نظام نوشته شود.
شیران خراسانی با بیان سلاح موشکی قدرت ملی ما است، افزود: آمریکا بارها دیده و امتحان کرده است که در مقابل این ملت عددی نیست.
وی ادامه داد: ما امروز هم باید در کنار هم باشیم تا مثل دوران دفاع مقدس، با همان اتحاد و با همان یک رنگی بتوانیم در جنگ اقتصادی پیروز شویم.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید متناسب با جنگ اقتصادی در کشور ساختار اقتصاد را طراحی کنیم، افزود: چرا باید شاخص راه روستایی کلات 24درصد باشد در حالیکه این شاخص در استن 55 درصداست یا کشاورز کلاتی با بی آبی مواجه باشد؛ این اشکلات در ناکارآمدی مسؤولان است نه نظام مقدس جمهوری اسلامی.
وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در این ایام باید نشان دهیم که ملت ایران مثل همیشه و محکم تر از گذشته پای انقلاب ایستاده است.
شیران خراسانی ادامه داد: در حقوق بین الملل هیچ سند خیرخواهی جز منافع خودشان نیست؛ ما خودمان باید مصلحتمان را تشخیص بدهیم و امروز پس از چهل سال به تجربه به ما ثابت شده است که باید در مقابل استکبار بایستیم و مقابله کنیم.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری کلات
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان