فرماندار شهرستان کلات
مهدی ناصری
فرماندار شهرستان کلات

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۲۳

مشاور محترم استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران وضعیت خدمات رسانی به ایثارگران در ادارات بررسی می شود

‍ ‍ مشاور محترم استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران
 وضعیت خدمات رسانی به ایثارگران در ادارات بررسی می شود
مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران گفت:  وضعیت خدمت رسانی به ایثارگران در دستگاه ها و نهاد های دولتی  باید مورد بررسی قرار گیرد
********************************
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کلات، حسن فتحی نیا در جلسه شورای هماهنگی امورایثارگران که در فرمانداری کلات برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: هر مسئولی باید خدمت به ایثارگران را وظیفه خود بداند، و خدمت رسانی به ایثارگران در دستگاه ها و نهاد های دولتی باید مورد بررسی قرار گیرد تا عوامل اجرایی نشدن قوانین جامع خدمات رسانی به ایثارگران مشخص شود.

مشاور استاندار خراسان رضوی ادامه داد: همه از برکت  فداکاری ایثارگران در جامعه بهره می برند در نتیجه همه باید در خصوص رفع مشکلات ایثارگران خود را مسئول بدانند.
وی افزود: برای توسعه خدمات به جامعه ایثارگران باید برنامه داشته باشیم، مسکن، اشتغال ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بهداشت و درمان از مهم ترین  خواسته خانواده شهدا و ایثارگران است.
فتحی نیا ضمن تاکید بر تکریم ایثارگران خاطر نشان ساخت: دستگاه ها باید بدانند،جامعه ایثارگری در چه مواردی مطالبات دارند و با کمک هم می توان یک برنامه اساسی را در راستای خدمت رسانی تدوین کرد.

این جلسه با حضور مدیرکل و معاونین تعاون و بهداشت ودرمان و رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد خراسان رضوی،  مدیرعامل بیمه دی در  استان، شهرداران کلات و زاوین، فرمانده هان نظامی و انتظامی، بخشدار مرکزی، فرماندار و تنی چند از مسئولین ادارات شهرستان کلات برگزار شد.
گفتنی است شهرستان کلات 211 شهید، 195 جانباز و 10آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
روابط عمومی فرمانداری کلات @kalatnews


منبع : زیرپرتال فرمانداری کلات
تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان