فرماندار شهرستان کلات
مهدی ناصری
فرماندار شهرستان کلات

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۳/۲۸

تبریک و عیدانه فرماندار شهرستان کلات به مردم عزیز و گرامی

بنام خداوند بخشنده مهربان
تبریک و عید انه
شهروندان عزیز و بانشاط و مومن شهرستان کلات
با سلام و احترام
اکنون که فضل الهی پس از توفیق روزه داری در ماه میهمانی پروردگار ، موفق به درک عید سعید فطر گردیده اید . همراه با تبریک عید بندگی و آرزوی قبولی صیام و قیام شما در اعتکاف عبادی رمضان الکریم ، خبری مسرت بخش را به رسم عیدانه پیشکش حضورتان میکنم ، تا عیدانه شما به ثمر نشستن تلاش سه ساله باشد .
همانطور که میدانید ، عهد ما با هم در شروع کار با شعار افزایش شاخص های نشاط و توسعه در شهرستان تبیین گردید. در سایه الطاف بیکران پروردگار نشاط در تحقق برنامه های هفته فرهنگی راهی پرفراز و نشیب را طی نموده و هرسال بهتر از سال قبل گردید. تا اینکه در سال جاری به همت بلند شما شهروندان بانشاط شاهد هفته ای رویایی و پراز جشنواره های شاد بودیم تا توجه همگان را به شهری جلب کند که اطلسی رنگارنگ استعداد های با ارزش و گرانبها از زیبایی و فرصت هایی بی نظیر در سرمایه گذاری دارد.کمتر مسئول در استان می توان پیدا نمود که در طول این هفته ها به شهرستان سفر ننموده باشد و حیرت از این همه تکثر تاریخی و طبیعی نداشته باشد .
خبر مسرت بخش امروز که به صورت پیشکش ناقابلی تقدیم حضورتان می گردد به بار نشستن شجره طیبیه است که به دست شما کاشته و با تلاش شما آبیاری گردیده است و در سال اعتباری که اعتبارات کل استان و کشور در دو مبحث توسعه متوازن و تملک دارایی بیش از 40٪ کاهش یافته است، در شهرسنان کلات با حمایت استاندار محترم جناب اقای دکتر رشبدیان وریاست محترم سازمان برنامه و بودجه استان جناب آقای دکتر جمشیدی ، حمایت های محور معنوی و امام جمعه متخلق شهرستان کلات، نمایندگان محترم شهرستان مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی ، اعتبارات شهرستان نه تنها کاهش نیافته که 43/38٪ افزایش داشته است . این افزایش بی مانند اعتبارات باعث گردید مقام ا ول افزایش اعتبارات در استان به شهرسنان کلات تعلق داشته باشد واگر با همین روند ادامه پیدا کند طی سه سال آینده موجب کاهش قابل توجه محرومیت شهرستان و ارتقا شاخص ها تا متوسط استانی خواهد گردید .
در پایان ضمن تبریک مجدد عید سعید فطر لازم می داند از تمام شما شهروندان با نشاط و پرتلاش و از استاندار محترم و مسولین استانی و شهرستانی و خصوصا از نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی همه آنانی که در این تلاش سهمی دارند تقدیر و تشکر نمایم .ارزانی شما این هدیه و کامتان شیرین از این تبریک .

همراه شما در این شادمانی
سید اصغر موسوی تبار
فرماندار شهرستان کلات
25/خرداد/1397


منبع : زیرپرتال فرمانداری کلات
تعداد بازدیدها : ۴۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان